Projecten

Op deze pagina zie je welke projecten allemaal subsidie van ons krijgen. Volop inspiratie! Bekijk wie wat organiseert in jouw provincie, of zoek op een specifieke discipline, doelgroep of subsidieregeling. Staat jouw project er zo ook bij?

Projecten (268)
Watervlucht

Stichting Licht op Vianen , Utrecht

Maakruimte voor cultuur

Airborne in the City

Stichting Royal Airborne Experience , Gelderland

Maakruimte voor cultuur

Titanic

Stichting Kunsten op Straat , Overijssel

Maakruimte voor cultuur

Ruimtekoers Festival 2019 - Open Call

Stichting Halfvol , Gelderland

Maakruimte voor cultuur

Weekend Warriors

Stichting The Watershed , Noord-brabant

Maakruimte voor cultuur

Moederliefde

Stichting Loods13 , Groningen

Maakruimte voor cultuur

Eldorado

Stichting Poon , Noord-brabant

Maakruimte voor cultuur

Reflections on Gilgamesh

Stichting Brabant Koor , Noord-brabant

Maakruimte voor cultuur

Stichting Misiconi & oceansallover

Misiconi Dance Company , Noord-holland

Maakruimte voor cultuur

Maakruimte voor muziek van nieuwkomers

Catching Cultures Orchestra , Utrecht

Maakruimte voor cultuur

Symphony 2030

Stichting Het Residentie Orkest , Zuid-holland

Maakruimte voor cultuur

Deining in De Duif

Stichting Musica Omnia Vincit , Noord-holland

Maakruimte voor cultuur

Schnitger on Sneakers

Stichting Urban House Groningen , Groningen

Maakruimte voor cultuur

THEATERPROJECT EEN HUISVAN GLAS

Stichting Laway Arts , Groningen

Maakruimte voor cultuur

"Vrijheid.......daar zit muziek in"

Stichting Productiehuis "Firma van Gelder" , Gelderland

Maakruimte voor cultuur

De tweede editie van het urban dansfestival 'Freedom City'

Stichting Free-DOM , Utrecht

Maakruimte voor cultuur

ORPHEUS - DE MAAKERS

Stichting Theatermakerij Enschede , Overijssel

Maakruimte voor cultuur

Op de Tocht

Stichting GIGANT - Markant in Cultuur , Gelderland

Maakruimte voor cultuur

Podcastfestival 2019

Stichting Podcastnetwerk , Noord-holland

Maakruimte voor cultuur

'Field Recordings: De Bajes' (werktitel)

Stichting SMAG , Gelderland

Maakruimte voor cultuur

Zomer filmparticipatie-project AAN DE ANDERE KANT deel 2

Stichting Gedeelde Verhalen , Groningen

Maakruimte voor cultuur

#50 Jaar 30 Mei 1969

Stichting NAAM

Maakruimte voor cultuur

Nieuw Geluid in de Calefax praktijk

Stichting Nieuw Geluid , Zuid-holland

Maakruimte voor cultuur

Textiel Festival 2020 (op onderdelen)

Stichting Textiel Informatie en Documentatie Centrum-STIDOC , Zuid-holland

Maakruimte voor cultuur

Kerk van klei

Kunst Achter Dijken , Friesland

Maakruimte voor cultuur

Het create-your-own festival

Stichting Breekfestival , Utrecht

Maakruimte voor cultuur

Mundo Sonora

Stichting Orchestre Partout , Noord-holland

Maakruimte voor cultuur

The Immigrant

Fries Project Orkest , Friesland

Maakruimte voor cultuur

De Stad Verbeeldt

Stichting de Stad Verbeeldt , Overijssel

Maakruimte voor cultuur

DUISTER

Stichting Septime , Gelderland

Maakruimte voor cultuur

Hij Valt! Hij Valt!

Artiance centrum voor de kunsten , Noord-holland

Maakruimte voor cultuur

Por la Tierra! - 'Requiem voor de aarde' van Paco Pena in Gelderland

Het Oost Nederlands Kamerkoor , Gelderland

Maakruimte voor cultuur

Turn Lab Stil de Tijd

Stichting La Vie sur Terre , Noord-holland

Maakruimte voor cultuur

LIJF

VOÏSZ , Utrecht

Maakruimte voor cultuur

Samen op reis naar de Onderwereld

Stichting Cultuurbedrijf Noordoostpolder , Flevoland

Maakruimte voor cultuur

De Cultuur Loper (DCL)

Kunstloc Brabant , Noord-brabant

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuur in het hart van het onderwijs

De Lindenberg, Huis voor de Kunsten , Gelderland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Lokaal C

Kunstencentrum Venlo , Limburg

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

De Culturele Haven

De Kubus , Flevoland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit Amsterdam 2017-2020 Verdiepend en integrerend Cultuuronderwijs

MOCCA - Match Onderwijs Cultuur Amsterdam , Noord-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Creatief Vermogen Utrecht (CVU) doen we samen 2017 - 2020

Tivoli Vredenburg , Utrecht

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Verbinden en versterken

Kunstgebouw - Kunst en Cultuur Zuid Holland , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Projectplan Cultuureducatie met kwaliteit 2017-2020 Gemeente Leeuwarden

Coöperatieve vereniging Kunstkade U.A. , Friesland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit in Zoetermeer 2017-2020

Kunst en Cultuur Zoetermeer , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Kunst Is Dichterbij dan je Denkt (KIDD)

Theater- en Productiehuis Almere , Flevoland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuurkwadraat: over Cultuureducatie met Kwaliteit in Zeeland

Cultuurkwadraat , Zeeland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

5x Cultuureducatie met Kwaliteit

voor Cultuureducatie Zuid-Holland-Zuid , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Onderwijs van nu voor het talent van morgen

Kunstbedrijf Arnhem , Gelderland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

CO

Compenta

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020 Ede

Cultura , Gelderland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuuronderwijs op zijn Haags

CultuurSchakel , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Verbinden verankeren en samenbrengen

Kunstkwartier Helmond - CultuurContact , Noord-brabant

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met kwaliteit in Tilburg 2017-2020

Factorium Podiumkunsten , Noord-brabant

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Samen voor rijk cultuuronderwijs in de polder

Pier K , Noord-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit Deventer

Kunstcircuit Deventer , Overijssel

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit Amersfoort 2017-2020

Scholen in de Kunst , Utrecht

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit in Noord-Holland

Plein C , Noord-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

De volgende versnelling - Projectplan CMK Groningen 2017-2020

Kunst en Cultuur Drenthe KCDR

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Toon je Talent - van experiment naar fundament

Kumulus Centrum voor Kunsteducatie (afdeling Kaleidoscoop) , Limburg

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

EigenWijs

De Domijnen , Limburg

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020 Overijssel

Overijsselse Bibliotheekdienst , Overijssel

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

...van A naar Beter Cultuuronderwijs

Hart , Noord-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Kunstkracht 10: Cultuureducatie met Kwaliteit in het Westland

Westland Cultuurweb , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

CulturijK

Artiance centrum voor de kunsten , Noord-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Verwondering is een noodzaak

Parkvilla , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Actieve kunstbeoefening voor elk kind

Fluxus - Centrum voor de Kunsten Zaandam , Noord-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

CMK010

Kenniscentrum Cultuureducatie Rotterdam (KCR) , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Culturage

Concordia Kunst & Cultuur , Overijssel

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuurhelden

DOK , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

CMK 2017-2020 provincie Utrecht

Kunst Centraal , Utrecht

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit in Eindhoven

CultuurStation , Noord-brabant

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

DOEN! Cultuureducatie met kwaliteit in Midden-Limburg

Regionaal Instituut Cultuur en Kunsteducatie RICK , Limburg

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuurwijs in Hengelo

OYFO , Overijssel

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit Gelderland

Cultuur Oost , Gelderland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

PIT - Groeien met Cultuur. CmK in Parkstad

SCHUNCK , Limburg

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

CMK Den Bosch 2017-2020

Babel 's-Hertogenbosch en omstreken , Noord-brabant

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

KEK 2017-2020 (Kultueredukaasje mei Kwaliteit)

Keunstwurk , Friesland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Bouwen met Creativiteit

Nieuwe Veste , Noord-brabant

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Leren voor het leven

De Stadkamer , Overijssel

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Co-creatie in cultuureducatie

GIGANT - Markant in Cultuur , Gelderland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Cultuureducatie met Kwaliteit Holland Rijnland 2017-2020

Cultuureducatiegroep , Zuid-holland

Cultuureducatie met Kwaliteit 2017-2020

Internationale samenwerking Upsala Circus en Bosch Parade

Stichting Bosch Parade , Noord-brabant

Internationale samenwerking

Internationale Samenwerking Canterbury Festival en rondom Londen 2019

Frysk Fanfare Orkest (FFO) , Friesland

Internationale samenwerking

EAST - OOST - OST - Rariteitenkabinet en Stromend Blauw

Stichting Kunsteducatie De Rode Loper op School (Kers) , Noord-holland

Internationale samenwerking

Europese jongerenparticipatie in cultureel erfgoed in the Future is Heritage: een verkenning naar nieuwe internationale samenwerking en kennisdeling

Stichting Erfgoed Brabant , Noord-brabant

Internationale samenwerking

Fillip Wonder Educatie Denemarken

Stichting KunstLAB , Gelderland

Internationale samenwerking

4ID

Stichting Theaterschip , Overijssel

Internationale samenwerking

Now Our World

Stichting Senioren Met Anderen Actief in Kunst SMAAK , Utrecht

Internationale samenwerking

Cohost

Stut Theater , Utrecht

Internationale samenwerking

Connecting with authentic Africa

Stichting Untold , Noord-holland

Internationale samenwerking

De Zingende Postduif

Stichting Music Matters , Zuid-holland

Internationale samenwerking

Research en Werkbezoek Bay Area Fanneke Verhallen

Busy Beeing Fanneke , Noord-holland

Internationale samenwerking

Orkestreis RJSO Izmir 2019

Vereniging Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest , Zuid-holland

Internationale samenwerking

Symphony of now

Stichting DOX , Utrecht

Internationale samenwerking

Music in the Diaspora

Stichting Eternity Percussion , Noord-holland

Internationale samenwerking

Theater voorstelling Het diepe

Claire Paulich , Utrecht

Cultuurmakers van nu

Happy colours

Bibian Welbergen

Cultuurmakers van nu

Umuntu

Stichting Eternity Percussion , Noord-holland

Cultuurmakers van nu

Duivels Dilemma

Stichting Projecten met Karakter , Noord-brabant

Cultuurmakers van nu

Bevrijdingsconcert Venray 75 jaar

MMSK St. Petrus Banden , Limburg

Cultuurmakers van nu

Waardevol Wonen, kunst, cultuur en wetenschap in en rond Château Bleu

Coöperatieve Vereniging Château Bleu , Zuid-holland

Cultuurmakers van nu

ODO's Diamanten Jubileum

Muziekvereniging O.D.O.

Cultuurmakers van nu

Chicks On Screen (COS)

Stichting Adelaida , Zuid-holland

Cultuurmakers van nu

Shakespeare in Harmony

Rooms Katholiek Harmonie Orkest Wilskracht , Utrecht

Cultuurmakers van nu

Blauwe Maandag

Vereniging Almeerse Wolunie , Flevoland

Cultuurmakers van nu

Fanfare op de Hondsrug

Stichting Natuurlijk Openluchttheater Gasselte (S.N.O.T.)

Cultuurmakers van nu

Plastiek!

Judit Wolters , Zuid-holland

Cultuurmakers van nu

Only in Sleep

Stichting Plenum Groningen , Groningen

Cultuurmakers van nu

Iedereen is Kunstenaar

Stichting MEE Rotterdam Rijnmond , Zuid-holland

Cultuurmakers van nu

Labyrinth of Lines

Stichting A-Way Productions , Groningen

Cultuurmakers van nu

Hi there

Waterlandse Harmonie , Noord-holland

Cultuurmakers van nu

Miasin

Stichting Paloina , Noord-holland

Cultuurmakers van nu

De Spijkerpakkenband meets Queen

Brassband De Spijkerpakkenband , Groningen

Cultuurmakers van nu

Achterumme

Stichting Volle Grond , Gelderland

Cultuurmakers van nu

Dilemma's in de liefde

Stichting Eerste Steen , Utrecht

Cultuurmakers van nu

levensverlengende danssalons voor senioren

Stichting Minoux , Noord-holland

Cultuurmakers van nu

UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck op het podium met Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet. Een groot interdisciplinair project.

Amsterdams Studentenorkest Jan Pieterszoon Sweelinck , Noord-holland

Cultuurmakers van nu

Samen Schilderen op De Toonladder

Stichting de Zijderups , Flevoland

Cultuurmakers van nu

Bevrijdingsconcerten Midden Brabant

Koninklijke Sophia's Vereeniging , Noord-brabant

Cultuurmakers van nu

Dorpsgek 2019

Stichting MONO Collectief , Zuid-holland

Cultuurmakers van nu

Dinkelmuziek Leeft!

Marcel Punt , Overijssel

Cultuurmakers van nu

REC

Stichting Kunst en Cultuur Zoetermeer , Zuid-holland

Cultuurmakers van nu

ExpresZie! Cartoon Stories!

Stichting "ExpresZie!" , Utrecht

Cultuurmakers van nu

EINDE

Kunst-Stichting Halo , Flevoland

Cultuurmakers van nu

BIRDfest met Rewind, Remix and Replay

Stichting Jazzpodium Rotterdam , Zuid-holland

Cultuurmakers van nu

WijkExpeditie Houten-Zuid

Stichting WijkExpeditie Houten , Utrecht

Cultuurmakers van nu

Breaking Barriers Building Bridges

Stichting Malumba Nu Theater , Zuid-holland

Cultuurmakers van nu

Ouderentheater VAK OUD

FC Twente Scoren in de wijk , Overijssel

Cultuurmakers van nu

Vinden en Verbinden

Stichting De Lindenberg, Huis voor de Kunsten , Gelderland

Cultuurmakers van nu

de Gasten

Talentontwikkeling , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Nederlandse Vioolconcoursen

Talentontwikkeling , Utrecht

Talent & Festivals 2017-2020

Garage TDI

Talentontwikkeling , Friesland

Talent & Festivals 2017-2020

Ricciotti Ensemble

Talentontwikkeling , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Kunstbende

Talentontwikkeling , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Nederland Monumentenland

Erfgoedmanifestaties , Utrecht

Talent & Festivals 2017-2020

Solid Ground

Talentontwikkeling , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Ambacht in Beeld Festival

Erfgoedmanifestaties , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Shimmy Shake

Amateurkunstfestivals , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Romeinenfestival

Erfgoedmanifestaties , Gelderland

Talent & Festivals 2017-2020

De Hollandsche Molen

Erfgoedmanifestaties , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

DOX

Talentontwikkeling , Utrecht

Talent & Festivals 2017-2020

Nationale Archeologiedagen

Erfgoedmanifestaties , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

WMC Kerkrade

Amateurkunstfestivals , Limburg

Talent & Festivals 2017-2020

Don't Hit Mama

Talentontwikkeling , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Rotterdams Wijktheater - ICAF

Amateurkunstfestivals , Zuid-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Spin Off

Talentontwikkeling , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

NOWHERE

Talentontwikkeling , Noord-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Epitome Entertainment

Amateurkunstfestivals , Zuid-holland

Talent & Festivals 2017-2020

PopSport

Talentontwikkeling , Gelderland

Talent & Festivals 2017-2020

NJO

Talentontwikkeling , Gelderland

Talent & Festivals 2017-2020

Vocaal Talent Nederland

Talentontwikkeling , Utrecht

Talent & Festivals 2017-2020

Nederlandse Kastelen

Erfgoedmanifestaties , Utrecht

Talent & Festivals 2017-2020

Nederlands Openluchtmuseum

Erfgoedmanifestaties , Gelderland

Talent & Festivals 2017-2020

Prinses Christina Concours

Talentontwikkeling , Zuid-holland

Talent & Festivals 2017-2020

Holland Dance Festival

Amateurkunstfestivals , Zuid-holland

Talent & Festivals 2017-2020

The Notorious IBE

Amateurkunstfestivals , Limburg

Talent & Festivals 2017-2020

Popwaarts

Talentontwikkeling , Gelderland

Talent & Festivals 2017-2020

JeugdOrkest Nederland JON

Talentontwikkeling , Gelderland

Talent & Festivals 2017-2020

Familie(n)helden

Stichting Kunstbende , Noord-holland

Leugens en andere waarheden

Stichting DOX , Utrecht

Kartoffelburen

PeerGrouP

Jonge Kunst

Familie(n)helden

Stichting Kunstbende , Noord-holland

Jonge Kunst

Leugens en andere waarheden

Stichting DOX , Utrecht

Jonge Kunst

Urban Culture and Media Connection

Stichting Roots en Routes , Zuid-holland

Jonge Kunst

Frank & Rudi

Stichting Theaterschip , Overijssel

Jonge Kunst

Clips for Matter

Stichting Holy , Noord-holland

Jonge Kunst

Caravantastic

PeerGrouP

Jonge Kunst

E-learning across the borders

Stichting Urban House Groningen , Groningen

Jonge Kunst

Der Flug/De Vlucht

Stichting Koning te Rijk , Flevoland

Jonge Kunst

De Rozentuin / Der Rosengarten

Stichting Nationaal Monument Kamp Amersfoort , Utrecht

Jonge Kunst

First Encounter

Mich Foundation , Utrecht

Jonge Kunst

Tore zur Welt (Poorten naar de wereld)

Stichting De Lindenberg, Huis voor de Kunsten , Gelderland

Jonge Kunst

Is iedereen gek geworden, of ligt het aan mij?

Stichting Theaterschip , Overijssel

Jonge Kunst

WEG

Stichting Koning te Rijk , Flevoland

Jonge Kunst

Poetry across the borders

Stichting DZIGA , Gelderland

Jonge Kunst

TRAIN -station stories and travels

Stichting Likeminds , Noord-holland

Jonge Kunst

LiteraTour

Stichting Vlaams Cultuurhuis De Brakke Grond , Noord-holland

Jonge Kunst

Hikikomori

Stichting Taal en Theater Studio de Bakkerij , Zuid-holland

Jonge Kunst

Eins, Zwei, Drie, Fjouwer!

Stichting Fries Productiehuis Popcultuur , Friesland

Jonge Kunst

Helden uit de literatuur

Stichting Garage TDI

Jonge Kunst

Aan Anne // An Anne

Stichting Theater Na de Dam , Noord-holland

Jonge Kunst

Een vreemde wereld voor de huisdeur

Stichting DOCFEST , Limburg

Jonge Kunst

Drum&Brass – Connecting identities through bigband brass and hiphop

Stichting Roots en Routes , Zuid-holland

Jonge Kunst

Queer Faces - Migrant Voices

Stichting art.1 , Noord-holland

Jonge Kunst

festival Brucca

Stichting festival Oeverloos , Overijssel

Jonge Kunst

Boundless

Stichting Theaterschip , Overijssel

Jonge Kunst

RE!DISCOVER - Urban Art Archive

Stichting Urban Stylistix , Noord-holland

Jonge Kunst

Thuis Zuhause?

Cube design museum , Limburg

Jonge Kunst

The Universe of () Images

Stichting Hackers & Designers , Noord-holland

Jonge Kunst

Wilhelm*ina - and who am I?

Museum Huis Doorn , Utrecht

Jonge Kunst

4LandenPunt - wij kiezen voor neutraal Moresnet!

Stichting BPDL , Limburg

Jonge Kunst

Borderlines: Euregion Poetry Slam

Stichting PANDA Collectief , Limburg

Jonge Kunst

Dialoque of the deaf

Stichting Theaterschip , Overijssel

Jonge Kunst

FOOD FOR THOUGHT

Stichting Fries Productiehuis Popcultuur , Friesland

Jonge Kunst

Rituale (AT)

Stichting Tegentijd , Noord-brabant

Jonge Kunst

Festival Oeverloos/Brucca

Stichting festival Oeverloos , Overijssel

Jonge Kunst

MYSPACES

Stichting Likeminds , Noord-holland

Jonge Kunst

Queer Faces Migrant Voices - II

Stichting art.1 , Noord-holland

Jonge Kunst

Borderlines Euregion Poetry Slam

Stichting PANDA Collectief , Limburg

Jonge Kunst

Choose & Dare

ZID Theater , Noord-holland

Jonge Kunst

Woordenboek der Zorg / Wörterbuch der Fürsorge

Stichting P-Art , Gelderland

Jonge Kunst

Next Generation Europe

Stichting Art in Contexture , Limburg

Jonge Kunst

Reise hinter der Spiegel / Reis achter de horizon

Stichting Quintus - centrum voor kunst en kunsteducatie , Overijssel

Jonge Kunst

Yordana Rodriguez

Stichting NOWHERE , Noord-holland

Urban arts talent

Jeffrey de Haas

Stichting Urban House Groningen , Groningen

Urban arts talent

Herrold Anakotta

Stichting Illusionary Rockaz Company , Utrecht

Urban arts talent

Mulu Glas

Stichting Urban House Groningen , Groningen

Urban arts talent

Jeroen Meijer

Factorium Podiumkunsten , Noord-brabant

Urban arts talent

Tim Jansen

Stichting Urban House Groningen , Groningen

Urban arts talent

Bjorn Romy

Stichting Cultuurwerkplaats IJsselmonde - Islemunda , Zuid-holland

Urban arts talent

Tomáš de Paauw

Stichting Luxor Theater Rotterdam , Zuid-holland

Urban arts talent

Sharelly Emanuelson

Stichting Uniarte

Urban arts talent

Kay Slice

Stichting World Music and Dance Centre , Zuid-holland

Urban arts talent

Jaskelis

Stichting Epitome Entertainment , Zuid-holland

Urban arts talent

Dietrich Pott

Stichting Untold , Noord-holland

Urban arts talent

Time

Stichting HipHopHuis Holland , Zuid-holland

Urban arts talent

Shauntell Baumgard

Stichting Nederlandse Vioolconcoursen , Utrecht

Urban arts talent

Slamtheflap

Stichting S*PRAY , Limburg

Urban arts talent

Ovier Maduro

Bonaire Youth Outreach Foundation

Urban arts talent

Joya Mooi

Stichting Kunst & Cultuurhuis Cinetol , Noord-holland

Urban arts talent

Chelsea Oost

Stichting De Lindenberg, Huis voor de Kunsten , Gelderland

Urban arts talent

Senna Amarnis

Stichting DanceUp , Utrecht

Urban arts talent

Wennah Wilkers

Maas Theater en Dans , Zuid-holland

Urban arts talent

Stephan Velema

Stichting Rugged Solutions , Noord-brabant

Urban arts talent

Ozan Topaloglu

Stichting Kunstbedrijf Arnhem , Gelderland

Urban arts talent

Ruben Chi Verhoeven

Stichting Theaterwerkplaats Generale Oost , Gelderland

Urban arts talent

Gina Lempers

Stichting FASHIONCLASH , Limburg

Urban arts talent

BreakSquad crew

Stichting BreakSquad , Zuid-holland

Urban arts talent

Macy Ramlal en Neha Akhtar

Stichting HipHopHuis Holland , Zuid-holland

Urban arts talent

Amira al Rawi

Stichting Lloydscompany , Zuid-holland

Urban arts talent

Maya Link

Stichting Hollandse Luchten , Noord-holland

Urban arts talent

Henry O’Tawiah

Stichting Afrovibes , Noord-holland

Urban arts talent

Michelle Samba

Stichting Keunstwurk , Friesland

Urban arts talent

Lara Drozdek

Stichting Solid Ground , Noord-holland

Urban arts talent

Wesley van Heugten

Stichting S*PRAY , Limburg

Urban arts talent

Rachella Groen

Stichting TjillSkillz , Noord-holland

Urban arts talent

Patrick Ribeiro

Stichting Rotterdams Wijktheater , Zuid-holland

Urban arts talent

Martijn Holtslag

Stichting Ongewoon Onbegrensd , Overijssel

Urban arts talent

Giovani Vreede

Stichting DOX , Utrecht

Urban arts talent

Yori Olijslagers

Stichting Powered by TINC , Noord-brabant

Urban arts talent

Soufiane Moussouli

Stichting Black Sheep Can Fly , Noord-holland

Urban arts talent

Chesney Giersthove

Stichting Capture22 , Noord-holland

Urban arts talent

Irie Weergang Bove

Stichting Urban House Groningen , Groningen

Urban arts talent

Rabbani Sayed

Stichting Cultuurwerkplaats IJsselmonde - Islemunda , Zuid-holland

Urban arts talent

Ayşegül Karaca

Stichting RAST - Nederlands-Turks Theater Atelier , Noord-holland

Urban arts talent

Carla Jiménez Estévez

Stichting Don't Hit Mama , Noord-holland

Urban arts talent

Brooklyn Mozes

Stichting Silver Line , Zuid-holland

Urban arts talent

Lionstorm

Stichting DOX , Utrecht

Urban arts talent

Musivata, Onias Landveld

Stichting Bijlmer Parktheater , Noord-holland

Urban arts talent

Zardy de Haan

Stichting Keunstwurk , Friesland

Urban arts talent

Sjaan Flikweert

Stichting NOWHERE , Noord-holland

Urban arts talent

Bouba Dola

Stichting Silver Line , Zuid-holland

Urban arts talent

Underdogz Crew

Stichting Eenvijfvijf , Utrecht

Urban arts talent

Alicia Anais Fuentes Sifuentes

Stichting Solid Ground , Noord-holland

Urban arts talent

Casper Kofi

Fotografie Museum Amsterdam (FOAM) , Noord-holland

Urban arts talent

Claudio Arnell

Art Agency Foundation , Antillen

Urban arts talent

Charisse Piper

National Institute of Arts Foundation , Antillen

Urban arts talent

Dustin Thierry

Stichting John 106 , Zuid-holland

Urban arts talent

Rafik Eddine

Stichting De Wintertuin Curaçao

Urban arts talent

Precious Alvares

Stichting DanceUp , Utrecht

Urban arts talent

Ordia Khaoua

Stichting Urban House Groningen , Groningen

Urban arts talent

Massi (Sam Raaijmakers)

Stichting De Coöperatie , Utrecht

Urban arts talent

Pjotr

Stichting poppodium Het Burgerweeshuis , Overijssel

Urban arts talent

Alvin Schepers

Stichting Popmuziek Limburg , Limburg

Urban arts talent

Vernon Chatlein

Stichting NOWHERE , Noord-holland

Urban arts talent

Sam Yazdanpanna

Stichting Metafoor , Noord-holland

Urban arts talent

Does

Stichting Singe , Limburg

Urban arts talent

Eva van Manen

Stichting Melkweg , Noord-holland

Urban arts talent